Ina Kobryn w książce “Wybaczam ci”

Premiery na lato 2021 roku zapowiadają się obiecująco i to nie tylko ze względu na pozycje jakie przypłyną do Polski zza granicy. Wiele szumu narobi na pewno najnowsza książka Remigiusza Mroza, czyli “Wybaczam ci” (https://www.taniaksiazka.pl/wybaczam-ci-remigiusz-mroz-p-1550084.html). Jest to pozycja, która przedstawi na nowo literaturę kryminału. Literatura ta jest skierowana do wszystkich czytelników, którzy szukają takiej książki, która sprawi, że pojawi się gęsia skórka, a kartki będą przewracane z zawrotną prędkością.

Co przygotował Remigiusz Mróz?

Remigiusz Mróz po raz kolejny wydaje książkę. Tym razem jednak nie będzie to część serii, a pozycja jak najbardziej samodzielna. Książka będzie opierała się na fabule skupiającej się wokół trzech osób. Jedną z nich Ina Kobryn i to właśnie ona będzie towarzyszyć czytelnikowi w całej historii. Jej życie jest można by powiedzieć, że idealne. Ma ona pracę, która daje jej poczucie spełnienia, do tego ma również życie rodzinne. Jej mąż jest dla niej tym, z którym chce spędzić całe życie. Jednak nie wie ona jeszcze, że jej mąż jest też tym, który ma wiele tajemnic. Kobieta zacznie się dowiadywać nieco więcej o nim kiedy ten odbierze pewnego dnia wiadomość od nieznanej kobiety o treści wybaczam ci. To wiadomość mimo, że nie zwiastuje romansu to jednak nie jest tym rodzajem wiadomości, który byłby w stanie kogokolwiek uspokoić. Ina również jest zaniepokojona, a nie wie, że już wkrótce sytuacja się jeszcze bardziej pogorszy.

Ina Kobryn i książka “Wybaczam ci”

Ina Kobryn jest bohaterką, która w książce “Wybaczam ci” od Remigiusza Mroza, znalazła się w sytuacji, w której nie każdy chciałby się znaleźć. Kobieta dowiaduje się najpierw, że ma on coś wspólnego z jakąś inną kobietą, a potem, że ta kobieta popełnia głośne samobójstwo. Nie chodzi tutaj o powieszenie się w swoim domu, ale o zabicie się w centrum stolicy, na oczach niemalże całej Warszawy. Wydarzenie to szybko staje się głośne, a Ina Kobryn nie wie czy może swojemu mężowi jeszcze zaufać, czy jest przy nim bezpieczna.